טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

דוד חשמל לא מחמם

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

דוד חשמל לא מחמם

דוד חשמל התקלקל

אין מים חמים?! כל הסיבות מדוע דוד חשמל לא מחמם

סוף סוף יום העבודה הגיע לסיומו, והדבר שאתם מפנטזים עליו כרגע הוא כוס תה רותח כשתגיעו הביתה, יחד עם ספר טוב בזמן שבחוץ משתוללת סערה. לפני הכל, אתם חייבים מקלחת חמה כדי להוריד מעצמכם את היום הלחוץ והקר הזה. אבל אבוי, גיליתם כרגע כי דוד חשמל לא מחמם ואתם יכולים לשכוח מהמקלחת שחלמתם עליה מהבוקר.

כמו כל מכשיר חשמלי אחר, גם דוד החשמל עלול להיהרס מידי פעם מסיבות כאלה ואחרות. כדי לעשות לכם סדר אספנו כמה סיבות אפשריות מדוע דוד חשמל לא מחמם וכיצד אפשר לטפל בהן. המשיכו לקרוא ולימדו על כך עוד!

למה דוד חשמל לא מחמם וכיצד אפשר לטפל בבעיה?

כאמור, ישנן סיבות רבות למה דוד חשמל לא מחמם ובכל אחת מהן יש לטפל בדרך אחרת:

 

  • מקלחת קרה באמצע ינואר – אין דבר נורא יותר מלהגיע הביתה אחרי העבודה ביום סוער במיוחד, ולגלות שהדוד פשוט לא מצליח לחמם את המים. דווקא עכשיו כשהדבר שאתם הכי צריכים זה מקלחת חמה, אתם צריכים להתעסק עם הבלאגן הזה. מדובר בתקלה שכיחה מאוד בחורף, שלרוב הטיפול בה מסתכם בהחלפת גוף החמים.
  • נזילה – סיבה נוספת לכך שהדוד לא מחמם עלולה להיות קשורה לנזילת מים מהצנרת. בדרך כלל מדובר בחלקי הצנרת המחברים בין הקולט לדוד עצמו, כשהתיקון עצמו יתבצע בעזרתו של טכנאי מוסמך שיחליף את התשתית כולה.
  • אבנית – כרגיל, אבנית. היא מופיעה בדיוק בזמן הלא נכון ובמקום הלא נכון, והיא מצטברת לה באיטיות בקולט שבדוד שלנו. ייתכן מאוד שאם הדוד לא מתחמם, הבעיה קשורה להצטברות האבנית. ההמלצה היא להתקין מסנן אבנית בכדי למנוע תקלות מסוג זה בהמשך.
  • קצר – בכל זאת, מדובר במכשיר הפועל על חשמל וככזה, עלול להיווצר קצר סתם כך ביום אחד בהיר. החלטתם שהגיע הזמן להדליק את הדוד, וברגע שהפעלתם אותו נוצר קצר בחשמל. במקרה זה, חשמלאי מוסמך הוא זה שיגיע לבדוק את מקור הבעיה, ייתכן שגם ימליץ לכם לבצע ביקורת אחת לתקופה בכדי למנוע מצבים כאלו בעתיד.
  • תרמוסטט תקול – תפקיד התרמוסטט הוא לווסת את גוף החימום ולעצור את פעולתו ברגע שהמים מגיעים לטמפרטורה המבוקשת. כשהתרמוסטט מתקלקל, נדע זאת כי המים פשוט ממשיכים להתחמם והתרמוסטט לא מצליח לווסת אותו. אל תחכו עם התיקון, שכן הקצר שעלול להיגרם כתוצאה מכך מהווה סכנה של ממש. במקרים אחרים ייתכן שהתרמוסטט תקין וגם גוף החימום, אבל החיבור ביניהם תקול; ייתכן שהחוטים נשרפו, כך שכל מה שצריך לעשות זה רק להחליף אותם.
  • מערבל תקול – תפקידו של המערבל הוא לדאוג שהמים שיוצאים מהדוד לא יהיו חמים מידי אלא בטמפרטורה נעימה שלא תפגע בעורנו. מעקבל תקין מערבב בין המים החמים והקרים כך שנוצרים מים בטמפרטורה מסוימת. מערבל שאינו תקין יערבב יותר מידי מים קרים בתערובת כך שהטמפרטורה לא מאוזנת. הפתרון הוא כמובן החלפת המערבל.

בוילר לא עובד

 

עומדים לשירותכם בכל מצב

אמינות ומקצועיות הם ערכים עליונים כשמדובר בבעיות חשמל, ולצערנו קל מאוד ליפול לידם של שרלטנים. ובכן, לא אצלנו. דוד חשמל לא מחמם הוא המומחיות שלנו, ולאחר שתשאירו לנו את הפרטים שלכם ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי, ניקח את כל הפרטים בנוגע למקרה ונגיע עד אליכם בכדי להחזיר אתכם לשגרה במהירות האפשרית, לפני היום הגשום הבא. השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!