טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

הגדלת חיבור חשמל

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

הגדלת חיבור חשמל

חיבור חשמל בבית

הגדלת חיבור חשמל – לא מסובך כמו שנדמה לכם

כדי שמכשירי החשמל בבית יפעלו, על כל אחד מהם לקבל חשמל בהספק מסוים המתאים לו. כך לדוגמא אם תנור אפייה צורך X וואט, ייתכן שאובן טוסטר קטן יותר יצרוך Y וואט. לעתים עולה הצורך לבצע הגדלת חיבור חשמל וזה קורה לרוב בבתים ישנים, כאשר ההספק שהיה נהוג בעבר כבר לא מספיק בכדי להצליח להפעיל את כל מכשירי החשמל בו זמנית. הרי בעבר, בתי האב בישראל החזיקו מספר נמוך יותר של מכשירי חשמל, כך שההספק המועט הספיק להם. כיום, אם תנסו להפעיל יותר מידי מכשירי חשמל בבת אחת, החשמל פשוט יקפוץ ואתם תישארו לשבת בחושך בלי התנור, מכונת הכביסה והמזגן שחשבתם לעצמכם לרגע שתצליחו ליהנות מהם יחדיו.

כיצד מתבצעת הגדלת חיבור חשמל

אנחנו עדיין עומדים על כך כי הגדלת חיבור חשמל היא ממש לא עניין מסובך, היא פשוט דורשת שיתוף פעולה של כמה אנשי מקצוע; חשמלאי בודק מטעם חברת החשמל, חשמלאי מוסמך, וכמובן אתכם. בשלב הראשון של הגדלת החיבור החשמלאי יש להזמין חשמלאי מוסמך שיבצע הכנה לקראת הגדלת החיבור:

 

  • בדיקת תקינות – כחלק מההכנה יש לבצע בדיקת תקינות של כל מערכות החשמל בבית; בדיקת הארקה, בדיקת חוטי החשמל, בדיקת ממסר הפחת ועוד. על החשמלאי המוסמך לבצע עבודה יסודית ומדוקדקת ביותר בכדי שחלילה לא יקרה מצב שנציג חברת החשמל לא ייאשר את ביצוע הגדלת החיבור.
  • תיקונים במידת הצורך – מובן שאם במהלך הבדיקה נתקל החשמלאי המוסמך בנקודות הדורשות תיקונים ושדרוגים, עליו לבצע אותם לפני שחברת החשמל מגיעה לבצע את הבדיקה שלה.
  • הכנות מבחינת תשתית – חשמלאי מוסמך יוכל להבחין תוך כדי עבודה, במשימות תשתית שיהיה עליו לבצע בכדי להכין את הסביבה בצורה הטובה ביותר לקראת ביקור חברת החשמל וקבלת האישור להגדלת חיבור החשמל. לדוגמא, יוכל החשמלאי לבצע התקנה של שקעי כוח חדשים עבור מכשירי החשמל שנחשבים ל"צרכנים כבדים" כדוגמת מכונת כביסה, מדיח ועוד. אם יש צורך בהתקנת שקע תלת פאזי למכשיר מסוים, יוכל החשמלאי המוסמך לעשות זאת בעצמו.
  • לא שוכחים גם את לוח החשמל – אז כל מערכת החשמל בבית עברה את הבדיקות הנדרשות, התיקונים, השדרוגים והשינויים וכעת היא לא פחות ממושלמת. הדבר האחרון שנותר לחשמלאי המוסמך לעשות זה רק להכין את לוח החשמל לקראת הגדלת החיבור. במידה והבית יישאר בחיבור חד פאזי, יהיה עליו להחליף את המפסק הראשי ולבצע תיקונים. אם הנכם משתדרגים לתלת פאזי, יש להחליף את המפסק הראשי, ממסר הפחת, לבצע חלוקה של המפסקים השונים בלוח כך שכל קווי החשמל יהיו מחולקים בין שלושת הפאזות.

אם כל זה נשמע לכם כמו סינית, אל דאגה! ברור לנו שאף אחד לא נולד חשמלאי, ובדיוק כאן ייכנס לתמונה החשמלאי המוסמך שלנו שישמח לתת לכם את כל ההסברים הנדרשים ולהמליץ על הצעדים הטובים ביותר המתאימים לבית, הדירה ואפילו בית העסק שלכם, לקראת הגדלת חיבור חשמל ושדרוג המערכת כולה.  

כאשר בודק החשמל מגיע

עכשיו, אפשר לומר שהחשמלאי המוסמך באמת סיים את עבודתו, וכל שנשאר לכם לעשות זה רק לחכות לביקורו של חשמלאי בודק מטעם חברת החשמל. כעת, החשמלאי המוסמך שביצע את כל העבודות במערכת שלכם יגיע כדי להגיש לו תכנית חשמל מפורטת, יחד עם טופס אישור בדיקה. החשמלאי הבודק יעבור על התכנית, יבחן את לוח החשמל ואת תקינות החשמל בבית. אם הכל נראה כשורה, יחליף את השעון, הנתיך ולעתים גם כמה חוטים והופ! באופן רשמי הסתיים תהליך הגדלת חיבור חשמל בבית. במידה ומצב מערכת החשמל לא יהיה לשביעות רצונו, הוא לא ייאשר את ההגדלה והחשמלאי ייאלץ לגשת שוב לעבודה.

עבודות חשמל בבית

איך זה קשור אליכם? ובכן, אם החשמלאי המוסמך יצטרך לחזור לבדיקות נוספות המשמעות היא שאתם תצטרכו לשלם לו כפול על עבודה לא מושלמת. מסיבה זו, יש לשאוף להזמין אליכם את החשמלאי הטוב ביותר שתוכלו למצוא, כזה שיידע להתמצא בכל הבעיות השונות העלולות להיווצר במערכת החשמל ולתת להן פתרון מהיר ויעיל. חשמלאים כאלו, תוכלו למצוא ממש כאן – רק השאירו את הפרטים האישיים שלכם, ובקרוב מאוד אחד החשמלאים המעולים שלנו ייצור אתכם קשר.