טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

התקנת אטמור

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

התקנת אטמור

האם מומלץ להתקין אטמור

מים חמים בכל זמן: הכל על התקנת אטמור

אין דבר חשוב כמו אספקה של מים חמים לברזים בביתנו; הרי כל אחד מכיר את הרגע המבאס הזה בו אתם מגיעים הביתה אחרי יום סוער וגשום במיוחד, והדבר היחיד שאתם יכולים לחשוב עליו הוא המקלחת החמה שמחכה לכם. לצערכם, אין מים חמים והמקלחת שחלמתם עליה נאלצת להידחות. התקנת אטמור היא הפתרון שיבטיח לכם מים חמים ברגע, ללא ההמתנה המאופיינת את דוד המים המוכר המותקן כמעט בכל בית כיום.

3 יתרונות של התקנת אטמור

למה לכם לבצע התקנת אטמור במקום דוד? ובכן, קודם כל מהסיבה שלא בכל הדירות והבתים ישנה אפשרות להתקין דוד. האטמור הוא האפשרות החלופית המוצלחת המאפשרת זרימה של מים חמים ברגע וללא כל המתנה. נוסף על כך, יש לו כמה יתרונות נוספים:

  • פחות כאב ראש – התקנת האטמור היא הרבה פחות מסובכת מהתקנת הדוד; התשתיות לא מסובכות ואפשר להתקין אותו במקומות בהם לא ניתן להתקין דוד, כך שאין כל סיבה שתישארו בלי מים חמים. אולי יעודד אתכם גם לדעת שהוא עולה פחות מדוד, כולל ההתקנה והמכשיר עצמו.
  • לא עוד המתנה – אין דבר נורא יותר ממים חמים שמחליטים לצאת לחופשה באמצע המקלחת שלכם, בדיוק כשאתם עומדים עם השמפו על הראש. ומה לגבי זמני ההמתנה הארוכים באמצע החורף עד שהמים יתחממו? ובכן, לא עוד. האטמור מחמם רק את המים בהם עושים שימוש, כך שלא תצטרכו עוד להמתין שעות ארוכות או לחיות בחרדה שמא ייגמרו לכם המים.
  • תשלום לפי שימוש – מכירים את ההמצאה האחרונה בעולם הביטוח, שאומרת שתשלמו לפי הקילומטראז'ים שנסעתם? ובכן, מדובר באותו חידוש רק בעולם השימוש במים. במקום להדליק את הדוד ולדחות את המקלחת עוד ועוד כי בדיוק התחילה התכנית האהובה עליכם או שנסחפתם לשיחת נפש עם אמא בטלפון, תוכלו לחסוך בחשמל! זאת מכיוון שהזמנה של התקנת אטמור משמעותה שכעת, המכשיר יחמם אך ורק את המים בהם תשתמשו בפועל.

איך עובדת ההתקנה?

אטמור ניתן למצוא בכל חנות למוצרי חשמל, או להזמין חשמלאי שפשוט יביא לכם אותו. התקנת אטמור עצמו היא תהליך די פשוט הכולל בסך הכל הברגה של האטמור לנקודה שנבחרה, וחיבורו למים ולחשמל; החיבור למים משמעותו חיבור צינור לנקודת המים במקלחת, כך שייתכן מאוד שתצטרכו להזמין גם אינסטלטור מכיוון שלא כל החשמלאיים מתמחים בסוג זה של עבודה.

להתקין אטמור לבד

ייתכן מאוד שזו הפעם הראשונה שאתם שומעים על הנושא, וזה לגמרי הגיוני; לא כולם מודעים לדרכים השונות בהן נוכל להשיג מים חמים, ולא רבים טורחים לבדוק את האופציות הנוספות העומדות בפניהם מלבד הדוד הרגיל והמוכר. אין ספק גם שממש לא מתחשק לכם להסתבך, אבל גם לא לוותר על המים החמים. ובכן, הגעתם למקום הנכון! לאחר שתשאירו לנו את הפרטים שלכם, אחד החשמלאים המומחים שלנו ייצור עמכם קשר.