טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

חיבור חשמל למזגן בדרך הבטוחה

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חיבור חשמל למזגן

חיבור מזגן

היום כמעט בכל בית יש מזגן ובשנים האחרונות אפילו אנשי הגליל החליטו להתחיל לקרר את הבית בימי הקיץ החמים. בבתים ישראלים רבים המזגן משמש כפתרון החימום גם בימי החורף. כיוון שהוא פעיל בלי סוף חשוב מאד להתאים בינו לבין הצרכים של המבנה.

לאחר הרכישה יתבצע חיבור חשמל למזגן. החיבור דורש רקע בתחום החשמל, הוא זה שיבטיח פעילות תקינה ובחיבור נכון הוא ישמש אותנו לאורך שנים. לכן, אם חשבת לקנות מזגן או אם כבר קנית, ישנן מספר נקודות שחשוב להביא בחשבון.

3 דברים שחשוב לדעת על חיבור חשמל למזגן

שלושת הנקודות הבאות הן משמעותיות בין אם כבר רכשת מזגן ועכשיו הגיע הזמן להתקין אותו ובין אם עדיין יש לך התלבטות לגבי המזגן המתאים עבורך.חיבור חשמל למזגן

  1. כל מזגן גדול חייב נקודת חשמל משלו

אי אפשר לחבר מזגן גדול לנקודת חשמל קיימת. במצב כזה, של שימוש בנקודה שכבר ישנה, בלי ליצור נקודה מתאימה, המזגן עלול לקפוץ ולפגוע במכשירים שונים בבית. הדרך היחידה והנכונה לחבר את המזגן לחשמל היא ליצור עבורו נקודה ייחודית.

מחירון מעודכן 2020 – מחירון חשמלאים

  1. חייב להיות קו זינה מהלוח עם פקק

חייב שיהיה לכל מזגן ולמעבה קו זינה מהלוח עצמו, כולל מפסק ייחודי. בצורה זו אם יהיה צורך עתידי לטפל במזגן אפשר יהיה לנתק אותו משאר המכשירים ולהוריד את המתח. זוהי הדרך הבטוחה והנוחה ביותר לבצע את חיבור החשמל.

  1. חשמלאי מוסמך יבצע את החיבור

אין לבצע חיבור חשמל למזגן באופן עצמאי בשום אופן. החשמלאי אשר יוכל לבצע את העבודה צריך להיות ברמת חשמלאי מוסמך או מעליה. גם אם צפית בסרטוני הדרכה שונים, דבר אחד בטוח והוא שלא משחקים בחשמל ולכן המזגן שלך חייב להיות מחובר באופן מקצועי.

מזגן לבית מול מזגן לעסק

ישנם הבדלים בין מזגנים אשר מיועדים לבית לבין אלו אשר מיועדים לעסקים. בעבר, בתים רבים תכננו התקנת מזגן מיני מרכזי. מצד אחד הייתה יחידה אחת גדולה והיא הגיע לכל חלל וחדר בבית. השליטה על הטמפרטורה בוצעה דרך מקום אחד. פתרון זה היה החסכוני והנוח ביותר ודרש חיבור על ידי חשמלאי באשקלון, בצפון או במרכז.לחבר חשמל למזגן

היום אפשר לראות בבתים מזגנים קטנים יותר ועדיין היחידות עולות בחללים הגדולים על 3.5 כוח סוס ולכן דורשות חיבור נפרד משאר מערכת החשמל. גם היום, יש צורך לבצע חיבור חשמל למזגן על ידי איש מקצוע וגם במקרה שמדובר במזגן קטן, אם החיבור קבוע כדאי להתייעץ עם איש מקצוע.

במקרה של עסקים, יש לחשוב על התכנון של המקום ולתת פתרון שגם יעניק הרגשה נוחה וגם יתאים למערכת החשמל במקום. מומלץ להתייעץ מראש עם חשמלאי באשדוד או מהאזור של העסק כדי לבחון את הצורך ולבחור את הפתרון הנכון ביותר.

למצוא חשמלאי עבור חיבור המזגן

חשוב למצוא חשמלאי אשר יכול לבצע חיבור חשמל למזגן באופן בטוח. על החשמלאי להיות ברמת חשמלאי מוסמך ומעלה ועליך לוודא כי הוא מחזיק ברישיון המאשר שבאפשרותו לבצע את העבודה. כדי לסייע לך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, הקמנו את חשמלאי 4 יו. כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך כאן באתר ואנו נפנה אליך את האנשים המתאימים, ללא עלות וללא כל התחייבות מצדך.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!