טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה

התקנת נקודות חשמל בבית או בעסק

כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה

התקנת נקודות חשמל בבית או בעסק, הינה משימה המחייבת טיפול של חשמלאי המוסמך לכך בלבד. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בהתקנת נקודת חשמל הכוללת חציבה בקיר. נשאלת השאלה כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה מאחר שמדובר בעבודה מסובכת יותר מאשר שדרוג נקודה קיימת, שכן החציבה מחייבת טיפול בכבלים חשופים, חיווט, סידור וארגון וכן התאמה של הנקודה למקום, והכל בהתאם לדרישות הלקוח.

מפאת הסיכון הכרוך בעבודת חשמל שכזו, אך ורק חשמלאי מוסמך יוכל להעניק את הטיפול הנכון, הבטיחותי והמקצועי ביותר שיאפשר לכם ליהנות מרשת חשמל בטיחותית ואיכותית יותר.

כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה ולמה בכלל צריך כל כך הרבה נקודות חשמל מלכתחילה?

איכות החיים של בני האדם עולה משנה לשנה, ויחד אתה צריכת החשמל שהולכת וגודלת. הבתים שלנו מאובזרים בהמון מכשירי חשמל כשבכל יום צצים עוד ועוד מכשירים שהמטרה שלהם היא להעלות אפילו יותר את איכות החיים שלנו. כתוצאה ישירה מכך, עולה הצורך ביותר נקודות חשמל זמינות לכל המכשירים החדשים, ועל מנת שהמערכת לא תקרוס חלילה. אבל כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה והאם באמת כדאי לכם להשקיע בזה?

ובכן, כמו כל עבודה הדורשת איש מקצוע בעל וותק וניסיון, הכל תלוי בשאלה עד כמה העבודה מסובכת. כשמדובר בהתקנת נקודת חשמל כולל חציבה בקיר, זה עלול להתגלות כפרויקט לא פשוט שתלוי כמובן במערכת החשמל הקיימת וכיצד תכננו אותה. כלומר, ככל שהחשמלאי יצטרך לעבוד קשה יותר על מנת להגיע בכלל לחוטי החשמל ולהתחיל לעבוד, כך המחיר יעלה. מעבר לכך, יש כמה גורמים נוספים שיוכלו להשפיע על המחיר:

  • כמות הנקודות הדרושות – באופן טבעי, ככל שהלקוח זקוק ליותר נקודות חשמל כך המחיר פר נקודה יירד. עם זאת, ייתכן שהמחיר הכולל ירגיש לכם קצת יקר, אבל זכרו שבסופו של דבר המחיר פר נקודה יורד ואתם זוכים ליהנות ממערכת חשמל מתפקדת בהתאם לצרכים שלכם.
  • הוספת נקודה כולל חציבה – המטרה היא להסתיר את חוטי החשמל בתוך הקיר בכדי לא לפגוע בעיצוב ובאסתטיקה של החדר, וגם כדי לא לסכן אף אחד חלילה. ברגע שהחשמלאי צריך להתחיל לקדוח, מחיר העבודה יעלה. אבל ביננו, אין ערך חשוב יותר מהבטחון האישי שלכם.
  • סוג הנקודה הנדרשת – אם מדובר בהוספת שקע חשמלי רגיל, העבודה תהיה מהיה וזולה יותר. ברגע שמדובר בשקעים מסובכים יותר כמו שקע כוח ישיר או שקע תלת פאזי הדורשים חיבורים מיוחדים ומסובכים יותר, המחיר יעלה בהתאם.
  • התשתית הקיימת – מן הסתם, החשמלאי שיגיע אליכם לא יוכל לראות בעיניו את חוטי החשמל העוברים אצלכם בקירות, יהיה עליו להבין בעצמו מהם המרחקים בין נקודות החשמל השונות והיכן החוטים עוברים. ככל שהמרחקים יהיו גדולים יותר והתשתית מסובכת יותר – לדוגמא כאשר קווי החשמל עוברים בסמוך לקווי מים, עלות העבודה תתייקר.

מהם היתרונות של עבודה מקצועית?

כעת אתם מבינים שאין תשובה אחת ומוחלטת לשאלה כמה עולה נקודת חשמל כולל חציבה שכן הכל תלוי בתנאים בשטח. חשמלאי בתל אביב או בכל רחבי הארץ, יגיע עד אליכם ויתקין את נקודת החשמל החדשה כך שכבר לאחר מכן תוכלו ליהנות מהאפשרות להפעיל כמה מכשירי חשמל במקביל ללא כל חשש.

חשמלאי בתל אביב

הרי ביננו, אין דבר מרגיז יותר מלגלות שאתם לא יכולים לבשל, להדליק תנור ולחכות שהמים בדוד יתחממו בו זמנית, ושעליכם לחלק את סדר הפעולות שלכם ולבזבז זמן מיותר. אם שמתם לב לאחרונה שאינכם מסוגלים לבצע מספר פעולות בו זמנית בעזרת כמה מכשירי חשמל הפועלים במקביל, זה הזמן ליצור קשר עם חשמלאי מקצועי שיברר קודם כל האם יש בעיה עם אחד ממכשירי החשמל בבית, ולאחר מכן גם יוסיף נקודות חשמל במקומות המתאים.

מסיבות אלו, אין להתפשר על איכות החיים שמגיעה לכם ועל איש המקצוע שיעניק לכם אותה. אנחנו בחשמל 4 יו נשמח לשדרג את מערכת החשמל הביתית שלכם בהתאם לצרכים והדרישות שלכם, עם עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שתבטיח תוצאות ושגרת חיים איכותית לאורך זמן. מחכים לשמוע מכם!