טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

5 דברים על חיבור חשמל למאוורר תקרה

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חיבור חשמל מאורר תקרה

איך לחבר מאוורר תקרה

מאוורר תקרה הוא אחד המכשירים היעילים באוורור הבית. הוא מניע את האוויר ונותן מענה בשעות הערב, הלילה ובאופן כללי הוא מסייע לאוויר להגיע לאזורים נוספים בחלל. בעבר היו מספר דגמים של מאווררים אך היום אפשר לראות כי אלו נבדלים זה מזה בגודל, בעוצמה ובעיצוב.

היום אפשר להתקין מאווררים בחדרים קטנים, גדולים ובקצה של גרם במדרגות. עם זאת, על אף שמדובר באחד ממכשירי החשמל הנפוצים, מומלץ לבצע חיבור חשמל למאוורר התקרה באופן מסודר ועם חשמלאי בעל רישיון מתאים.

5 סיבות להתקין מאוורר תקרה עם חשמלאי

אם רכשת מאוורר תקרה יכול להיות שהמחשבה שעוברת לך בראש היא לבצע את ההתקנה בעצמך. הסיבות הבאות יעזרו לך לקבל את ההחלטה ולבחון את הכדאיות של הזמנת חשמלאי בגבעתיים.

סיבה ראשונה – ההתקנה מסובכת יותר ממה שנראה

גם כאשר מופיעות הוראות כיצד לבצע חיבור חשמל למאוורר תקרה בתוך הקופסה, רוב האנשים מוצאים כי בפועל העבודה מורכבת יותר מכפי שנדמה. יש צורך לבצע קדיחות וחיבורי חשמל וכמובן לבצע את העבודה רק לאחר ניתוק החשמל מהאזור בו עובדים.  חשמלאי ברמת גן או באזורך יוכל לבצע את העבודה כיוון שכבר ביצע כאלו בעבר ויעשה זאת במהירות ובניקיון.

סיבה שנייה – יש לבצע חיבורים שונים במכשיר אחד

היום רוב המאווררים מגיעים עם תאורה ולכן יש צורך לבצע יותר מאשר חיבור חשמל אחד יחיד. חיבור מאוורר תקרה הוא יותר מאשר קדיחה בתקרה והמטרה שלך היא שבסופו של דבר הוא יעבוד בלי לנוע ושהוא יעבוד באופן מושלם. כדי להפוך את ההפעלה לנוחה יותר עבורך ניתן לבקש מהחשמלאי שהחיבורים יתבצעו דרך מפסק האור ולא דרך משיכת חוט שיוצא ממרכז המאוורר.

סיבה שלישית – לעתים יש צורך להזיז את נקודת החשמלחיבור מאורר על התקרה

ישנם גדלים שונים של מאווררי תקרה ולא תמיד נקודת החשמל של האור מתאימה למאוורר מבחינת המרחק מארונות או מהקיר. במקרה ויש צורך להעביר את הנקודה חשוב מאד לפנות לחשמלאי שיבצע את העבודה. בכל מקרה אין לנסות לאלתר פתרונות על פני השטח ואין להשאיר חשמל חשוף.

סיבה רביעית – ההתקנה תתבצע באופן מקצועי

המטרה היא ליהנות מאוויר נעים בבית או במבנה. ניסיונות לבצע את ההתקנה באופן שאינו מושלם עלולים להסתיים בתחושה לא טובה, עלולים לקחת זמן רב ולגרום ללכלוך. חיבור חשמל מאוורר תקרה יתבצע על ידי חשמלאי בלי לכלוך מיותר והחשמלאי יוכל לבצע את העבודה תוך זמן קצר כך שהבית יוכל לחזור לתפקוד מלא מיד.

סיבה חמישית – מניעת רעשים ותקלות

אחד הדברים שאף אחד לא רוצה הוא מאוורר תקרה מתנדנד שעושה רעשים. לא רק שהדבר לא נעים אלא שהוא גם מסוכן. אי הבנה בתחום וניסיון להתקין את המאוורר בפעם הראשונה על פי הוראות בלבד ובלי ידע מתאים עלול להסתיים בעוגמת נפש ולהוות סכנה.

חיבור חשמל מאוורר תקרה עם החשמלאי המתאים עבורך

אתר חשמל 4 יו הוקם כדי לעזור לך לקבל החלטות פשוטות בכל הנוגע למערכת החשמל שלך. כאן מחכה לך חשמלאי ברמת גן, תל אביב, יבנה, עכו, חשמלאי בגבעתיים בעוד מקומות בארץ. אנחנו הכתובת הבטוחה לעבודות חשמל. כדי לקבל פניה רלוונטית לאזורך ולצורך שלך, כל שעליך לעשות הוא להשאיר כאן באתר את פרטיך ולקבל פניה מהירה. השארת הפרטים אינה כרוכה בתשלום או התחייבות.