טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

5 דברים שכדאי לדעת על חשמלאי בודק סוג 1

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חשמלאי בודק סוג 1

מה זה חשמלאי סוג 1

מערכת החשמל דורשת לא מעט תשומת לב. משלב הבניה ועד לתיקון ושיפוץ. חשמלאי בודק סוג 1 יכול להיות בעל המקצוע המתאים לביצוע העבודה וזאת כל עוד המערכת שלנו אינה עולה על 80X3 אמפר. הוא יוכל לבדוק תקלות שונות, לתכנן את המערכת ולבצע שינויים, בכפוף לתנאי הרישיון שהוא מחזיק.

עובדות שכדאי לדעת על חשמלאי בודק סוג 1

  1. חשמלאי בודק סוג 1 יכול לעסוק במערכות עד ל-80X3 אמפר

החשמלאי הבודק יכול לבצע עבודות שונות לרבות בדיקות ותיקונים במערכות אשר מגיעות עד ל-80X3 אמפר, כלומר עבודות במתח חשמל נמוך. כל עוד המערכת היא במתח נמוך החשמלאי יוכל לבצע בדיקות לליקויים שונים לרבות במערכת, בתחזוקה, בעיות בבידוד, לאתר מפסקים שאינם תקינים ועוד.

  1. על החשמלאי להיות בעל רקע מקדים כטכנאי חשמל

חשמלאי בודק סוג 1 הוא בעל מקצוע אשר יש לו לפחות חמש שנות ניסיון כחשמלאי טכנאי. הוא המשיך את ההשכלה שלו מעבר להשכלה הבסיסית ולכן הוא יכול לבצע בדיקות ותיקונים במערכות אשר אינן עולות על 80X3 אמפר. כאשר נכנס לבית שלך חשמלאי מסוג זה שמחזיק ברישיון ברור לך שהוא עבר כברת דרך כדי לדעת מה עליו לעשות וכי לא ניתן להחליפו באף בעל מקצוע שאינו למד את התחום.

  1. ניתן לבדוק כי החשמלאי אכן מאושר לעסוק בתחום

אחת השאלות שיכולה לעלות אצלך (כמו אצל רבים) היא כיצד אפשר לדעת כי בעל המקצוע אכן מחזיק באישור לעסוק בתחום. התשובה לשאלה זו נמצאת בשני מקומות. הראשון הוא הרישיון שעליו להחזיק ובאפשרותך לבקש לראות אותו לפני תחילת העבודה. המקום השני הוא האתר של משרד התמ"ת בו ישנה רשימה של כל החשמלאים הבודקים בכל רחבי הארץ. באתר ניתן למצוא חשמלאי בחיפה, בתל אביב, פתח תקווה וכל מקום.מי זה חשמלאי בודק

  1. יתכן ויהיה צורך בבודק חשמל לעסק

אם יש לך עסק, יש לך צורך להוציא רישיון עסק ובמקרה זה בודק חשמל יהיה אחד מאנשי המקצוע שיתכן שיצטרכו לאשר את תקינות המבנה. החשמלאי יבדוק כי אין סכנה במבנה, שחיבורי החשמל בוצעו כהלכה ושארון החשמל עומד בהספק הנדרש. החתימה של החשמלאי אינה נעשית "על הדרך" אלא לאחר בדיקה מעמיקה והוא זה שיכול להבטיח את ניהול העסק בבטחה (בכל הנוגע למערכת החשמל כמובן).

  1. חשמלאי בודק יכול להפיק דו"ח ליקויים

חשמלאי בפתח תקווה יכול לסייע לנו בבעיות שונות במבנה, בתקופת הבניה והשיפוץ ויכול גם להפיק עבורנו דו"ח ליקויים. את הדו"ח נוכל לבקש בשל מספר סיבות. אם עברנו לבית או תכננו לרכוש נכס ואנחנו רוצים לוודא כי מערכת החשמל תקינה, נוכל ליזום את הפקת הדו"ח. אם אנו רוצים לשפץ את המבנה ניתן לקבל המלצות כולל דו"ח בדיקת ליקויים כדי שאיש המקצוע (כולל זה שמגיע) יוכל לתקן את הנדרש.

להזמין חשמלאי בודק סוג 1 לבית ולעסק

על מנת להזמין חשמלאי בודק סוג 1 לבית או לעסק כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך כאן באתר חשמל 4 U. המטרה שלנו היא לסייע לך להשיג את איש המקצוע המתאים ביותר עבור הצורך שלך ולהביא רק בעל מקצוע שמחזיק ברישיון מתאים. השארת הפרטים אינה כרוכה בתשלום או התחייבות.