טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

חיבור שקע חשמל

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חיבור שקע חשמל

כל מה שרציתם לדעת על חיבור שקע חשמל

בימינו, בכל בית ניתן למצוא מספר רב של מכשירי חשמל כאלו ואחרים – בבתים אחדים נמצא יותר מכשירים, ובאחרים פחות. הדבר המשותף לכל אחד מבתי האב בישראל, הוא הצורך ביצירת חיבור שקע חשמל בכדי לאפשר לכל המכשירים החשמליים הללו לעבוד כמו שצריך ולהעניק לנו שירות איכותי ומעולה לטווח הארוך. בהתאם למכשירי החשמל, נתקין את שקעי החשמל; לדוגמא אם מדובר במכשירים הצורכים פחות חשמל (לדוגמא מחשבים, גופי תאורה, מערכות סאונד ועוד), נסתפק בשקעי חשמל רגילים. במקרים אחרים עולה הצורך בשקעים בעלי כוח רב יותר, (לדוגמא עבור דודי חשמל, תנורים, מדיח כלים, מכונת כביסה).

סוגים שונים של חיבור שקע חשמל

יש שיאמרו לכם שאם מדובר לא רק בביצוע חיבור שקע חשמל אלא בהחלפה של שקע קיים, ייתכן שלא תצטרכו כלל עזרה מקצועית. כל מה שדרוש לכם זה חוש טכני והיכרות בסיסית עם עולם החשמל, וכמובן זהירות ובטיחות בעבודה. ובכן, טעות! יש הבדל עצום בין ידע בסיסי ובין וותק וניסיון אמיתיים בתחום, שלא לדבר על ידע פורמלי מוכח על ידי תעודות שונות שניתנו לבעל המקצוע ממוסדות לימוד מוכרים. כל טעות קטנה עלולה להסתיים באסון, ומסיבה זו אין לזלזל ביכולותיו המקצועיות של חשמלאי מנוסה, וממש לא לוותר על יצירת קשר עמו.

חשמלאי מקצועי ומוסמך יוכל לסייע לכם לבצע התקנות של חיבורי חשמל שונים:

  • שקע חשמל רגיל – זוהי התקנה פשוטה יחסית המצריכה לעתים חציבה בתוך הקיר להתקנת תשתית מתאימה עבור השקע, בקרבה לקופסת חיבורי או קופסאות הסתעפות.. בזמן ההתקנה עושים שימוש בכבל חשמל רגיל, שלרוב ישמש גם עבור שקעי הסלון והחדרים, קווי התאורה ושאר הנקודות הרגילות והפשוטות בבית. זכרו שאמנם מדובר בתהליך פשוט יותר, אך כאמור – רק אדם בעל הסמכה מקצועית יוכל לבצע אותו!
  • שקע חשמל כוח – שקעי כוח מיועדים למכשירים חשמליים שצריכת החשמל שלהם מעט גבוהה יותר, כלומר הם משתמשים ביותר אנרגיה בכדי לפעול, לדוגמא מכונת כביסה, מדיח כלים, תנור אפייה ועוד. בהתקנת שקעים אלו עושים שימוש בכבל עבה יותר, המתחבר ללוח החשמל. חשוב לציין שבשל הכוח הנדרש לו, הכבל המיועד לאותו שקע כוח יהיה חייב להגיע אליו היישר מלוח החשמל ללא שום חיבורים למעגלים אחרים וקופסאות הסתעפות בדרך. מדוע? מכיוון שבמידה ויהיו מחוברים כמה מכשירים למעגל שקע הכוח, האנרגיה הרבה עלולה לחמם את המעגל החשמלי ולהביא לשריפות ואסונות. זהו עניין בסיסי שעל כל חשמלאי מקצועי לדעת ולהכיר, ובהתאם לכך לבצע את החיבורים בצורה בטיחותית.

כעת כשאתם מכירים את ההבדלים בין שקעי החשמל, אתם מבינים עד כמה חשוב לקרוא לאיש מקצוע שיסייע לכם לבצע את השדרוגים והשינויים בבית, בצורה בטיחותית וללא כל סכנה לדיירי הבית. 

 

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר

ברוכים הבאים לחשמל 4 יו! אנחנו צוות של חשמלאים מוסמכים ומקצועיים שישמחו לעמוד לרשותכם בכל נושא ועניין, להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת הפתרונות המתקדמים ביותר לכל בעיות ועבודות החשמל הקיימות; חיבור שקע חשמל ועד לקצרים חשמליים, ועוד. אנו עובדים בכל רחבי הארץ בכדי להעניק לכל לקוחותינו שירותים במגוון תחומים, ללא זמני המתנה ארוכים ובמטרה אחת ויחידה – להאיר את יומכם ולשמור על השגרה שלכם נוחה ויעילה, בדיוק כמו שאתם אוהבים.

חשמלאים מוסמכים ומקצועיים

תקלות חשמל עלולות להיות כאב ראש עצום אם לא מטפלים בהן בזמן ובצורה הטובה ביותר, שכן הן עלולות לחזור שוב ושוב ולהטריד את מנוחתכם. מסיבה זו, אנו מזמינים אתכם לאפשר לנו לעזור לכם לחזור במהירות לשגרה נוחה ופשוטה, עם חימום פעיל בחורף וקירור בקיץ, עם אפס קצרים חשמליים ובעיקר, איכות החיים הגבוהה שמגיעה לכם.