טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

חשמלאי חירום

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חשמלאי חירום

מה ההבדל בין חשמלאי חירום וחשמלאים אחרים?

הו לא, בדיוק בלילה הכי סוער בחורף, מערכת החשמל נפלה בבית ואתם מוצאים את עצמכם קופאים מקור מתחת לפוך. על המחשבה שבעוד כמה שעות תצטרכו לקום בלי להיות מסוגלים להכין קפה או להתקלח במים חמים פשוט מזעזעת, ובצדק! אז מה עושים? חשמלאי חירום הוא הגורם אליו יש לפנות, והוא יגיע אליכם בכל זמן בכדי להוציא אתכם מהברוך, כדי שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם בשלווה וברוגע.

מיהו חשמלאי חירום

חשמלאי חירום הוא קודם כל חשמלאי ברמת הסמכה כלשהי, שהגדיר את עצמו כזמין ללקוחותיו 24 שעות ביממה, ולעתים גם בסופי שבוע. המשמעות היא שגם במקרים בהם נוצרות בעיות במערכת החשמל באמצע הלילה ואפילו בשבתות, יש למי לפנות. 

אנשי המקצוע שמחליטים להרחיב את היקף עבודתם, יודעים שבני האדם זקוקים למכשירי החשמל באופן שוטף, כך שהם מודעים לחלוטין לחשיבות החשמל עבור הלקוחות שיוצרים עמם קשר. כך, יקפידו להשאיר את המכשיר הנייד צמוד אליהם, וכמובן לעולם לא יעברו למצב שקט. הבעיה היא, שרבים הם החשמלאים שהבינו שלהישאר זמינים בכל שעות היממה יעזור להם להרוויח יותר. עבור הלקוחות המשמעות היא שיש לבדוק היטב מי הוא בעל המקצוע שבידיו יפקידו את מערכת החשמל שלהם;

  • ניסיון – וותק וניסיון הם פרמטרים חשובים מאוד בבחירת איש המקצוע; ככל שיש לחשמלאי יותר וותק וניסיון כך סביר להניח שנתקל בהרבה יותר מצבים וסיטואציות אותם למד לפתור, וכעת הוא יהיה בטוח יותר להתמודד איתם. 
  • רישיון והסמכה – האם ידעתם שחשמלאים יכולים להתקדם בדרגות? כלומר, לא כל החשמלאים יוכלו לפתור בעיה מסוימת פשוט בגלל שהם אינם מוסמכים לכך. חפשו אחר אדם שבמחזיק בהסמכה המתאימה לסייע לכם. זכרו שאדם ללא ידע מקצועי יוכל להזיק יותר מאשר להועיל!
  • מרחק גיאוגרפי – בעיקר כשמדובר בבעיה המצריכה יצירת קשר עם חשמלאי חירום מומלץ למצוא איש מקצוע שנמצא בסביבתכם. ככל שיעבור מרחק רב יותר כדי להגיע אליכם, סביר להניח שמחיר העבודה יעלה. התחילו בחיפושים קרוב לבית. 

באילו מצבים נקרא לחשמלאי חירום?

  • לכו לפי הריח – אחת הסיטואציות המלחיצות יותר היא כאשר מתעוררים באמצע הלילה לריח מוזר, אפילו שרוף, אפשר לומר. מעבר לטלפון למכבי האש, כדאי ליצור קשר גם עם חשמלאי החירום שיגיע לבדוק האם מקור הבעיה הוא מערכת החשמל שלכם.
  • בעיה במתגים או בשקעים – שמתם לב שאחד השקעים בבית התחמם יתר על המידה? זה הזמן ליצור קשר עם חשמלאי, ולמנוע אסון.
  • חוסר אחידות באספקת החשמל – קורה לעתים שמערכת החשמל ישנה, אבל אנחנו מכניסים הביתה מכשירי חשמל חדישים. כך קורים מצבים שהאור במטבח דולק אבל המאוורר בחדר הפסיק לעבוד, או שהתנור במטבח לא מאיר כשהמקרר מחובר. כדאי לבדוק מה הבעיה ואולי לחדש את המערכת, בעזרה מקצועית כמובן.
  • סכנת התחשמלות – במידה ואתם מרגישים שעובר אליכם זרם או שמא התחשמלתם חלילה, לאחר הפנייה לבית החולים יש לקרוא לחשמלאי על מנת לבדוק את מקור הבעיה ולטפל בה בהקדם האפשרי. 

חשמלאי דחוף

על חשיבותה של מערכת חשמל תקינה

אנחנו בחשמל4יו יודעים שאין דבר חשוב יותר מתקינותה של מערכת החשמל. אין ספק שמצד אחד החשמל משפר את איכות חיינו להפליא, מסייע לנו ליהנות מכל הדברים הטובים שיש לטכנולוגיה להציע. עם זאת, אם לא מתייחסים אליו בזהירות הוא עלול להוות סכנה עבורנו. הצוותי שלנו, חשמלאי חירום המפוזרים בכל רחבי הארץ, ישמחו להגיע עד אליכם ולסייע לפתור כל בעיה במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר. בין אם אתם זקוקים לשירותיו של חשמלאי בפתח תקווה באילת ואפילו בצפון הרחוק – אנחנו זמינים עבורכם.