טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

חשמלאי מורשה

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חשמלאי מורשה

הולכים על בטוח – הכל על חשמלאי מורשה

איך בוחרים חשמלאי? זו שאלה קשה מיסודה, אבל היא הופכת למסובכת יותר ברגע שמבינים שיש רמות שונות של חשמלאים, כאשר כל איש מקצוע ברמה שונה יכול לבצע סוגים שונים של עבודות חשמל. חשמלאי מורשה לעומת זאת, הוא שם כולל עבור כל אדם שסיים לימודי חשמל במסגרת הכשרה מקצועית המאושרת ומוכרת, ומחזיק בניסיון מעשי של שנה ובציונים מוצלחים בבחינות המעבר.

 למה חשוב להזמין רק חשמלאי מורשה לביצוע עבודות החשמל בבית?

אנחנו לא צריכים לספר לכם עד כמה התעסקות עם חשמל עלולה להיות מסוכנת אם לא עושים זאת כמו שצריך. לכן, יש להקפיד ליצור קשר עם חשמלאי מורשה ולא לוותר, לבקש לראות את הרישיון ולהיווכח בעצמכם שאכן מדובר באיש מקצוע אמין. בנוסף לכך, לא הייתם רוצים להסתבך עם אדם שעובר על החוק, נכון? אולי לא ידעתם זאת, אך ביצוע עבודות חשמל ללא רישיון היא עבירה פלילית של ממש, ולו רק בשל גורם הסיכון. 

בנוסף, כשיד לא מקצועית מבצעת את העבודה אפשר רק לצפות לכך שהבעיה תחמיר או תוביל להופעתן של תקלות נוספות, חמורות אפילו יותר. בשל כך, לא בכדי שתעודת רישיון לחשמלאי מותנית בלימודים של מספר שנים, הצלחה במבחנים והתמחות מעשית בצמוד לחשמלאים מנוסים יותר. אז איך בכלל מוצאים את החשמלאי המדובר? 

  • פותחים את המחשב – תכינו לעצמכם כוס קפה ופנו לעצמכם שעה קלה, כי השלב הראשון במציאת החשמלאי המורשה, האמין והמקצועי שאתם זקוקים לו יתחיל בחיפוש במנוע החיפוש כמובן. כמעט כמו כל שירות או מוצר אחר שאנו זקוקים לו, גם את החשמלאי המעולה שיסייע לכם לפתור את הבעיה תמצאו באמצעות חיפוש קצר בגוגל. המלצה נוספת היא למקד את החיפוש באנשי מקצוע באיזור שלכם.
  • המלצות – לאחר שתמצאו 2-3 אנשי מקצוע שנמצאים בסביבה שלכם, כעת הגיע הזמן לחפש אחר המלצות. אין כמו להיעזר בניסיונם של אחרים בכדי להחליט האם כדאי או לא כדאי לכם ליצור קשר עם איש מקצוע בכל תחום. ברגע שתבינו מי מהחשמלאים מקבל מילים טובות יותר, הבחירה תהיה ברורה יותר.
  • שיחה ראשונית – צרו קשר עם החשמלאי, הסבירו לו בטלפון את הבעיה ונסו לשים לב לתגובות שלו; האם הוא אקטיבי, מבין, קשוב אליכם? אם התשובות חיוביות, מצאתם את האדם הנכון. אל תשכחו כמובן לבקש הוכחה לכך שאכן מדובר בחשמלאי מורשה, רק רגע אחד לפני שאתם מזמינים אותו אליכם.

שירותי חשמלאי

או שפשוט תדברו איתנו

אבל למה לכם ללכת רחוק כשכל מה שאתם מחפשים נמצא ממש כאן? אנחנו חשמל 4 יו, צוות של אנשי מקצוע שחיים ונושמים חשמל. כל אחד מאיתנו הוא חשמלאי מורשה שעבר הסמכה וצבר ניסיון של שנים רבות בתחום, בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. אנחנו לשירותכם בפריסה ארצית כך שגם אם אתם מחפשים חשמלאי בגבעתיים או אפילו בקצוות הצפוניים או הדרומיים ביותר של ישראל – אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שיגיע אליכם במהירות. אל תשכחו להשאיר לנו פרטים אם ברצונכם שנחזור אליכם!