לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

תריס גלילה ידני – המוצר המוכר והאהוב בכל בית ישראלי

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

הבית המשפחתי שלכם הוא המקום שבו אתם מוכנים להשקיע את מירב המאמצים, על מנת לקבל חלל פנים נוח, נעים ונגיש לכל בני המשפחה. ולכן, אתם מוכנים להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש אחר כלל הפריטים הקטנים שיהפכו את הבית שלכם למקום שהכי כיף לגור בו. אם יש החלטה אחת אותה ישראלים רבים רוצים לקבל, היא הרכישה של תריס גלילה ידני לבית שלהם, כמוצר משלים לחדרי השינה אשר יוצר אווירה מושלמת בכל חדר. תריס גלילה ידני, הוא התריס הקלאסי אותו אנחנו מכירים מהבתים הישנים, אשר עבר התאמה ושדרוג לחיים במאה ה-21, ולכן הוא נחשב לאחד המוצרים הכי נוחים שקיימים כיום בתחום הבית.

למה לכם תריס גלילה ידני לחדשי השינה?

כמו ישראלים רבים אחרים, גם אתם ממש רוצים לרכוש תריס גלילה ידני לבית שלכם, בעיקר:

  1. כי הוא מעוצב בצורה נוחה לשימוש – מדובר על מוצר קטן, קומפקטי ואסתטי, בעל יכולות עבודה לטווח ארוך שלא נופלות מאף מוצר חשמלי אחר. לחיצת כפתור, אולי תהפוך את התריס שלכם לחשמלי, אבל תריס גלילה ידני, יאפשר לכם לקבל בדיוק את כמות האור הרצויה לחדר בו אתם נמצאים.
  2. כי אתם יכולים להשקיע מינימום מאמץ – בשונה ממערכות חשמליות יקרות מאוד, נכון להיום ניתן למצוא תריסים ידניים שמאפשרים לכם לשמור על תקציב הבית .כל זאת כמובן, מבלי לפגוע באיכות המוצר או באיכות השימוש של דיירי הבית במוצר, לאורך תקופות ארוכות ובתדירות הולכת וגדלה.
  3. כי עלות ההתקנה נוחה במיוחד – אתם יכולים למצוא שירותי התקנה מקצועיים, של אנשי הצוות המיומנים של המרכז לתיקון תריסים, אשר ישמחו להעניק לכם שירותים בתחום ההתקנות ולאפשר לכם להנות מהתריס החדש שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אל אנשי הצוות, כמה שיותר מוקדם ולקבוע את מועד ההתקנה המתאים לכם.
  4. כי התחזוקה היא אופטימלית – בשונה השקעת משאבים במערכות חשמליות, התחזוקה של תריס גלילה ידני היא תחזוקה קלה הרבה יותר. לעיתים רבות כמעט ואין צורך להזמין שירותי טכנאי וגם אם יש, אנשי המרכז לתיקון תריסים יצליחו להתמודד עם כל בעיה או תקלה.

מקימים בית ומשתמשים במוצרים הכי טובים שיש

עכשיו כאשר ברור לכם, עד כמה השימוש במוצרים איכותיים מעולם התריסים הוא קריטי, חשוב לכם גם להשקיע את המשאבים הנדרשים, בתהליך החיפוש אחרי שירותי רכישת תריס ידני. לא מספיק שתרכשו תביאי איכותי, אלא גם שתהיו בטוחים שיש לכם למי לפנות בעת הצורך. ואכן, לכל פניה או שאלה תבחרו התריסים, ניתן לפנות לעזרת הצוות המקצועי של המרכז לתיקון תריסים חשמליים, גם כאשר מדובר על מערכות תריסים ידניות אותן אתם רוצים לשמר לאורך זמן.

חיבור חשמל לדוד שמש
הבלוג

חיבור חשמל לדוד שמש

דף הבית » חיבור חשמל לדוד שמש חיבור חשמל לדוד שמש אפשר להגיד הכל על הישראליים; אנחנו חצופים, בעלי מזג חם, חמים ואוהבים, ואם יורשה

קרא עוד »
חיבור שעון שבת
הבלוג

חיבור שעון שבת

דף הבית » חיבור שעון שבת 3 יתרונות של חיבור שעון שבת ללוח החשמל שלכם שעון השבת נתפס בעיניי רבים כנחלתם של שומרי המסורת בלבד,

קרא עוד »
ממסר פחת קופץ
הבלוג

ממסר פחת קופץ

דף הבית » ממסר פחת קופץ מדוע ממסר פחת קופץ ומה ניתן לעשות בנידון? מה היינו עושים בלי חשמל? כמעט בלתי אפשרי לתאר את החיים

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!