טלפון חשמלאי פור יו

לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

חשמלאי בחיפה

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

סרטון תדמית

חשמלאי בחיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל. היא נחשבת לבירת הצפון ולא במקרה. העיר מהווה מרכז תרבותי עשיר, יש בה שלל מסעדות והיא מושכת אליה צעירים ומבוגרים, סטודנטים ומשפחות, יהודים, נוצרים ומוסלמים. התושבים המתגוררים בעיר נהנים מטבע, ים ושלל פעילויות.

בחיפה ניתן לראות בנייה מודרנית אשר החלה בשנים האחרונות ולצידה שלל מבנים עתיקים אשר חלקם עומדים כבר מעל ל-100 שנים. כל המבנים, הפרטיים והעסקיים, זקוקים לאספקה שוטפת של החשמל ובכולם יכולים להיות תקלות.

– חשמלאי בחיפה והסביבה 24/7 גם בשבת
– חשמלאי מוסמך עם תעודה
– למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום
– מחירים נוחים ותנאים מעולים

טיפול בתקלות במערכת החשמל

תקלה במערכת החשמל היא לא דבר נדיר ועם זאת היא יכולה להוות סכנה של ממש. טיפול לא נכון יכול להסתיים באסון. לכן, במקרה של תקלה מומלץ תמיד לפנות אל חשמלאי בחיפה שמורשה לעסוק בתחום. רק בעל מקצוע שלמד את התחום ומחזיק ברישיון בתוקף יוכל לבצע בדיקות, לטפל בבעיות ולתכנן את מערכת החשמל.

חשמלאי מוסמך יוכל לתת שירות גם לבתים פרטיים וגם לבתי עסק מגוונים, לרבות: בתי קפה, אולמות אירועים, קליניקות, חנויות ושלל עסקים אחרים אשר נמצאים בחיפה ובסביבתה.

שאלות נפוצות על שירותי חשמלאי בחיפה והצפוןעבודת חשמל בחיפה

ש:כיצד יש לנהוג כאשר החשמל מקצר?

ת: חשמל שמקצר יכול להצביע על בעיה במערכת החשמל ולכן יש לקרוא לבעל מקצוע. אם מדובר על אזור ציבורי, ניתן לפנות אל חברת החשמל, אך אם מדובר על הבית הפרטי או העסק, יש לפנות אל חשמלאי בחיפה נווה שאנן או כל שכונה אחרת ולדאוג לכך שהמקום ייבדק על ידי בעל מקצוע מתאים.

ש: האם החשמלאי חייב להציג תעודה בתוקף?

ת: כן. אחת מהזכויות שלך היא להבטיח שבעל המקצוע אשר יגיע אלייך הוא בעל הכשרה מתאימה. לכן כל חשמלאי בחיפה חייב להחזיק בתעודה, רישיון בתוקף, לצד תעודת הזהות. בכל מקרה של בקשה להציג את הרישיון על בעל המקצוע להציגו ושם יהיה כתוב לא רק כי יש לו הכשרה לעסוק בתחום אלא גם רמת ההכשרה ותוקף הרישיון.

ש: האם ניתן לבצע קדיחות ליד שקע חשמל?

ת: יש לבחון כל מקרה לגופו ולרשותך עומדות שתי אפשרויות: האחת היא להזיז את אזור הקדיחה למרחק של לפחות 20 ס"מ מהשקע והשנייה היא לפנות אל חשמלאי שיעזור לך לבחון כי האזור בטוח לקדיחה.

ש: האם חשמלאי בחיפה נווה שאנן יכול להתקין מאוורר תקרה?

ת: כן. פעולה כמו התקנת מאוורר תקרה יכולה להיראות פשוטה וזאת כיוון שהמאווררים נמכרים בחנויות רבות. עם זאת, העבודה דורשת הבנה במערכת החשמל, קדיחה וגם עלייה על הסולם. עבודה זו תתבצע באופן יעיל על ידי חשמלאי בחיפה ותחסוך לך חשיפה לסכנות רבות.

ש: למי יש לפנות במקרה של הפסקת חשמל?

ת: ישנו הבדל בין קפיצה של החשמל בבית, אותה ניתן לנסות לפתור בעזרת הרמת הפקק לבין הפסקת חשמל כללית. במקרה שהפקק לא קפץ, יש לבדוק אם יש אור בחוץ, בחדר המדרגות או אצל השכנים ובמקרה של הפסקה כללית, יש לפנות לחברת חשמל. אם הבעיה היא בבית או בעסק והיא לא נפתרת לאחר הזזת הפקק הראשי, ניתן לפנות אל חשמלאי בחיפה 24 שעות ביממה.

ש: מהם ההבדלים בין שירות חשמלאי לבית לבין שירות לעסק?

ת: חשמלאי יכול לתת שירות גם לבית וגם לעסק, כל עוד הפעולה מתבצעת בהתאם להכשרה שלו. חשמלאי אשר רשאי לבצע תוכניות חשמל, יוכל לעשות זאת בין אם מדובר בעסק ובין אם מדובר בבית או דירה. מבחינתך, אם מדובר במקרה מסובך, יהיה לך חשוב לוודא כי מצאת חשמלאי בחיפה מוסמך לעבודה הנדרשת ועם ניסיון.

שירות של חשמלאי בחיפה בשבת

ישנם מקרים בהם יש להזמין חשמלאי בחיפה בשבת או באמצע הלילה. חשמלאים הם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה מקיפה ומבינים את המשמעות של העבודה שלהם. הידע והניסיון של החשמלאים מאפשר להם לדעת האם העבודה הנדרשת מהם היא דחופה או לא.

במקרה של קצר, שריפה במערכת החשמל או כל התלבטות אחרת, יש לפנות אל חשמלאי בחיפה בשבת ובכל שעה של היום. אין לדחות פניה וזאת כיוון שחשמלאי הוא אינו משחק. כמו כן, אין לנסות "לאלתר" פתרונות שאינם מקצועיים.

אם יש לך ספק כיצד לנהוג, הפעולה הטובה ביותר היא להשאיר את פרטייך כאן באתר ולהתייעץ עם מומחה בתחום. חשמלאי בחיפה בשבת יענה לך במהירות וייתן לך מענה לכל שאלה או צורך.

הגעת אל המקום הנכוןחיפה להזמין חשמלאי

אם יש לך שאלות על חשמלאי בחיפה מחירים וכיצד ניתן להזמין את בעל המקצוע המתאים, הגעת אל המקום הנכון. חשמל 4 יו הוקם מתוך מטרה להעניק לתושבי חיפה ושאר ערי הארץ את השירות המקצועי, המהיר והטוב ביותר. כאן מחכים לך רק חשמלאים שעברו הכשרה, בעלי ניסיון ושזמינים לתת מענה סביב השעון. אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטייך באתר
ולקבל פנייה מתאימה בזמן הנכון
ביותר עבורך.

icon

במקרה של מזגן גדול בעוצמה העולה על 3.5 כוח סוס מומלץ להזמין חשמלאי אשר ייצור למזגן נקודה נפרדת. חיבור מזגן לשקע קיים עלול לגרום לעומס על המערכת ולקפיצות חוזרות של החשמל.

icon

לפני כל תחילת עבודה אפשר לבקש מהחשמלאי לראות את הרישיון שלו. על הרישיון צריכים להיות כתובים הפרטים האישיים שלו, תוקף הרישיון ורמתו. בנוסף, אפשר לבדוק במשרד העבודה והרווחה כי הרישיון שמחזיק איש המקצוע אכן בתוקף.

icon

המחיר של החשמלאי נקבע בהתחשב במספר גורמים. סוג העבודה היא המרכיב המשמעותי וככל שנדרשת מהחשמלאי יותר עבודה כך המחיר יהיה גבוה יותר. עבודה אשר מתבצעת בשעות הלילה, סוף השבוע או ביום שבת, תהיה יקרה יותר בהשוואה לעבודה שמתבצעת באמצע השבוע ובשעות העבודה הסטנדרטיות

icon

באתר חשמל4U מחכים לנו חשמלאים בחיפה ובשאר אזורי הארץ. זהו המקום הבטוח, המהיר והפשוט למצוא את אנשי המקצוע המתאימים עבורנו. אנו יכולים להשאיר את פרטינו באתר, ללא כל עלות ובלי התחייבות מצדנו. חשמלאי בחיפה ייצור איתנו קשר במהירות, גם אם מדובר באמצע הלילה ובתקלה דחופה.

דילוג לתוכן