לחשמלאי 24 שעות חייגו:
050-800-4096

חשמלאי ברעננה

חשמלאי

השאירו פרטים לטיפול מהיר!

רעננה

סרטון תדמית

לקוחות ממליצים

מחירון חשמלאים

ביקור חשמלאי

איתור תקלה

הזזת נקודת חשמל

החלפת שקע

בדיקת הארקה

150-250 ₪

350-450 ₪

300-400 ₪

250-350 ₪

300-400 ₪

כיצד חשמלאי ברעננה יוכל לעזור לך?

העיר רעננה ממוקמת בשרון ומתגוררים בה מעל 70 אלף תושבים. העיר גדלה מדי שנה במספר התושבים וברחוב המרכזי שלה, רחוב אחוזה, ניתן לראות עסקים רבים. בנוסף, בעיר ממוקמים בנייני היי-טק והיא שופעת בפארקים.
המבנים השונים בעיר, הציבוריים, הפרטיים והמסחריים, צריכים לדאוג לתפעול שוטף. לשם תפעול זה נדרשים אנשי מקצוע המומחים בתחומם ומכאן שלא פעם עולה הדרישה למידע על חשמלאי ברעננה טלפון של חשמלאי שאפשר לסמוך עליו.

מה יכול לבצע חשמלאי מוסמך ברעננה?

חשמלאי מוסמך יכול לבצע שלל עבודות כל עוד מערכת החשמל היא בגובה של עד 3X80 אמפר. רוב המערכות, בבתים ובעסקים הקטנים, אינן עולות על גובה זה ולכן הם לרוב יהיו בעלי המקצוע שיוכלו לעזור לך. חשמלאי מוסמך ברעננה יוכל לבצע תיקונים בבית, להחליף את השקעים, לפצל ולהזיז אותם, להתקין מכשירים כמו מאווררי תקרה.

חשמלאי מוסמך ברעננה יוכל לבצע עבודות שיפוץ, לתכנן את השינויים בבית או בעסק ויוכל לטפל בתקלות. אם יש לך תקלה חמורה בשעות הלילה או ביום שבת, עלייך להזמין חשמלאים ברעננה 24 שעות בלי להסס. בכל מקרה חשוב מאד להתייעץ עם בעל מקצוע ולא לנסות לטפל בבעיה לבד.

מתי חשמלאים רעננה לא יוכלו לעזור לך?

חשמלאים רעננה יוכלו לבצע שלל עבודות כפי שצוינו. עם זאת ישנם מספר דברים אשר הם לא יוכלו לעזור בהם:

  • עבודות שלא במסגרת ההכשרה – חשמלאים רעננה חייבים להיות בעלי ההכשרה המתאימה לעסוק במערכת. לכן, לא כל חשמלאי ברעננה יוכל לבצע כל עבודה, למשל חשמלאי עוזר לא יוכל לעבוד לבדו.
  • עבודות תשתית של חברת החשמל – בכל מקרה של תקלה כללית, ארון חשמל שאינו סגור, עץ שנפל על חוט חשמל, יש לפנות מיד אל חברת החשמל. חשמלאים רעננה לא יוכלו לטפל בתשתיות הכלליות.
  • חיבורי מכשירי חשמל – כל מכשיר חשמלי אשר צריך להתחבר לחשמל על ידי נציג החברה יטופל על ידה ולא על ידי חשמלאים רעננה שאינם הוסמכו על ידה וזאת כדי לשמור על האחריות של המוצר.

נשמח לעמוד לרשותך
חשמל 4 יו מעמיד לרשותך חשמלאי ברעננה ובכל חלקי הארץ. אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטייך כאן באתר ולקבל פניה מהירה ושירות אמין.

הבלוג

איך מחליפים שקע חשמל

דף הבית » איך מחליפים שקע חשמלאיך מחליפים שקע חשמל בבטחה ישנן סיבות שונות להחליף את שקעי החשמל בבית. כמו פעולות רבות גם את השקע ניתן להחליף באופן

קרא עוד »
חשמלאי בית חכם
הבלוג

חשמלאי בית חכם

דף הבית » חשמלאי בית חכםחשמלאי בית חכם לשליטה מלאה על מערכות החשמל בבית מערכת בית חכם מאפשרת לנו לשלוט במערכות שונות בלי להיות לידם.

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!